You are here

Pomalujte podvodní stanici

Soutěž o návrh barevného řešení podvodní stanice H03 DeepLab

Hydronaut – Centrum kosmického výzkumu a Česká kosmická kancelář vyhlašují soutěž o návrh barevného řešení podvodní stanice H03 DeepLab. Soutěž je určená všem a je rozdělena do kategorií do 15 let a nad 15 let bez horní věkové hranice. Každý tedy může využít jedinečné příležitosti a ovlivnit budoucí vzhled stanice, která bude sloužit k dlouhodobým pobytům lidí pod vodní hladinou a simulace kosmických misí pro tříčlennou posádku.

Barevné řešení musí využívat pouze tří barev a to bílou, žlutou a černou. V současné době je celá stanice bílá. Pro návrh využijte 3D vizualizace, které jsou ke stažení v levém panelu nebo na webových stránkách Hydronaut. Vezměte v úvahu fakt, že stanice musí být pod vodou výrazná a proto se vyvarujte například úplně černého návrhu. K barevnému návrhu můžete připojit i slovní popis toho, co vaše řešení vyjadřuje.

Návrhy zašlete v elektronické podobě na email info@hydronaut.eu nejpozději do 15. března 2015. Vítězné návrhy budou vybrány porotou složenou z pracovníků Hydronauta a CSO v následujícím týdnu a zveřejněny 20. března 2015. Na tři nejlepší návrhy čekají věcné ceny v podobě trička či mikiny projektu Hydronaut, knih s kosmonautickou tématikou a propagačních předmětů České kosmické kanceláře. V případě dotazů se neváhejte obrátit na autora článku.