Jste zde

Prezentace na IAC 2015

Prezentujte své kosmické aktivity na 66. IAC v Jeruzalémě

Česká kosmická kancelář se připravuje na 66. Mezinárodní astronautický kongres, který se bude konat od 12. do 16. října 2015 v izraelském Jeruzalémě. Jako každý rok, i letos bude mít na doprovodné výstavě vlastní stánek, ve kterém nabízí českým pracovištím prostor pro prezentaci svých aktivit a výsledků v kosmonautice.

IAC se do Jeruzaléma vrací opět 21 letech. Mottem letošního kongresu je “Space - The Gateway for Mankind’s Future”, které poukazuje na důležitost a význam kosmonautiky pro budoucí rozvoj lidstva. Kongres se bude konat v prostorách Jeruzalémského mezinárodního výstaviště (Jerusalem International Convention Center, ICC). Organizace se ujala Izraelská kosmická agentura (Israel Space Agendy, ISA).

IAC je každoročně největší světovou událostí v kosmonautice a účastní se jej kolem 3500 odborníků z celého světa. Součástí kongresu je technický program s více než 1300 prezentacemi, plenární zasedání na významná aktuální témata a také doprovodná výstava s více než 100 vystavovateli. Mezi tyto vystavovatele patří velké národní a mezinárodní kosmické agentury, průmyslové společnosti podnikající v kosmickém průmyslu a další organizace.

Doprovodné výstavy se se svým stánkem již od roku 2006 pravidelně účastní i Česká kosmická kancelář. Na IAC v Jeruzalémě bude mít stánek K8, který se nachází v blízkostí kosmických agentur z Itálie, Japonska či Velké Británie. Česká kosmická kancelář na svém stánku bude prezentovat kosmický výzkum a vývoj v České republice. Organizacím, které se těmito aktivitami zabývají, nabízí proto možnost prezentace svých aktivit a výsledků na tomto stánku.

Možné jsou následující druhy prezentace:

  • Elektronické propagační materiály distribuované prostřednictvím USB flash disku

  • Tištěné a jiné propagační materiály umístěné na stánku

  • Exponáty umístěné ve vitríně, samostatně stojící nebo visící

  • V případě osobní účasti na kongresu také prezentace projektů na stánku

  • Zprostředkování kontaktů a zajištění dalších služeb

Pokud Vás tato nabídka zaujala nebo máte zájem o více informací, kontaktujete nejpozději do 31. srpna 2015 autora tohoto článku.