Jste zde

IAC 2013 v Pekingu

Prezentujte své aktivity na 64. Mezinárodním astronautickém kongresu v Pekingu

Česká kosmická kancelář se připravuje na 64. Mezinárodní astronautický kongres IAC, který se bude konat ve dnech 23. – 27. září 2013 v čínském Pekingu. Jako každým rokem, i letos CSO nabízí na svém stánku prostor k propagaci činnosti a výsledků českých pracovišť.

Peking se stane po 17 letech opět centrem světové kosmonautiky. Mezinárodní astronautický kongres (International Astronautical Congress, IAC) se v Číně konal naposledy v roce 1996 a Peking letos bude hostit jeho 64. ročník. O místě konání se rozhodlo na valném shromáždění Mezinárodní astronautické federace (International Astronautical Federation, IAF) v roce 2010 na 61. kongresu IAC v Praze.

64. IAC se bude konat od 23. do 27. září 2013 v China National Convention Center a bude organizován Chinese Society of Astronautics. Tento kongres je každoročně jednou z největších událostí v kosmonautice a účastní se jej několik tisíc odborníků a několik desítek vystavujících organizací a agentur z celého světa. 

Stejně jako v předešlých letech, i letos se kongresu zúčastní Česká kosmická kancelář. V rámci stánku CSO na kongresové výstavě nabízíme českým pracovištím možnost prezentace jejich aktivit, produktů a výsledků výzkumné činnosti. Propagace vlastních kapacit může napomoct zejména k nalezení zahraničních partnerů pro budoucí spolupráci na projektech v kosmonautice.

Nabízíme následující možnosti:

  • elektronické prezentace promítané na plazmové televizi
  • tištěné a jiné propagační materiály
  • exponáty umístěné ve vitríně, samostatně stojící nebo visící
  • v případě osobní účasti na kongresu také prezentace projektů na stánku CSO
  • zprostředkování kontaktů a zajištění dalších služeb

Pokud potřebujete více informací nebo Vás tato nabídka zaujala, kontaktujete nejpozději do 30. srpna 2013 autora článku.