You are here

Czechspace 09

Právě vychází 9. číslo časopisu Czechspace

Právě nyní vychází časopis Czechspace s pořadovým číslem 9, ve kterém se dočtete o dění v české kosmonautice první poloviny roku 2014. Kromě našich tradičních rubrik v něm naleznete analýzu Pobídkového programu pro český průmysl a šestistránkový rozhovor s nestorem světové astronomie a kosmonautiky Lubošem Perkem.

Na stránkách časopisu se rovněž dočtete o činnosti tří čekých subjektů, které se angažují v kosmickém průmylu. Představení pracovišť TOPTEC, G.L. Electronic a Centrum pro výzkum radiových systémů (FEL ČVUT) jsou doplněna rozhovory s jejich řediteli, kteří odpovídali například na otázky o budoucích aktivitách jejich pracovních týmů či osobním pohledu na českou kosmonautiku. 

Na dalších stránkách vám CSO zprostředkuje pohled do zákulisí kurzu projektového managementu IPM v NASA očima Martina Kašky (SYNPO) a Davida Latifa (EGGO Space), představí čtveřici mladých expertů zaměřených na kosmonautiku, odhalí detaily ambiciózního projektu mladého studenta Marka Nováka a v neposlední řadě také přinese informace průběhu populární soutěže Mise-X 2014.

Časopis je k dispozici zdarma v tištěné podobě v sídle kanceláře či elektronicky ke stažení v příloze v levém panelu článku. V případě zájmu o pravidelné zasílání časopisu, uvědomte autora článku prostřednictvím kontaktního formuláře.