Jste zde

SGAC Fusion Forum 2014

Zúčastněte se letošního Space Generation Fusion Forum

Space Generation Advisory Council (SGAC) pořádá v neděli 18. a v pondělí 19. května 2014 Space Generation Fusion Forum (SGFF), které se uskuteční v rámci National Space Symposium v Colorado Springs v USA.

Fusion Forum má podobu moderované panelové diskuze, na které mohou studenti a mladí profesionálové diskutovat důležitá témata současné kosmonautiky společně s představiteli kosmických agentur, mezinárodních organizací a průmyslových podniků. Součástí programu je také recepce a další aktivity zaměřené na networking. Všichni účastníci mají navíc možnost zúčastnit se zahajovacího ceremoniálu a recepce k National Space Symposium. Výstupem SGFF bude doporučení pro Výbor OSN pro mírové využívání kosmického prostoru (UN Committee on the Peaceful Uses of Outer Space, UN COPUOS), výsledky také budou prezentaovány na National Space Symposium a  AIAA Space and Astronautics Forum and Exposition.

Zájemci mají možnost se hlásit až do 15. dubna 2014. Počet účastníků je omezen na 50, z tohoto důvodu budou vybráni pouze zájemci s nejlépe hodnocenou přihláškou. Účast na fóru je zpoplatněná a omezená pouze pro členy SGAC ve věku od 18 do 35 let. Pokud ještě nejste členy SGAC, ale o fórum máte zájem, zaregistrujte se a staňte se členy. Registrace do SGAC je jednoduchá a probíhá online. Odkaz na registraci do SGAC, formulář pro přihlášení na fórum a další informace naleznete v externích odkazech tohoto článku. 

V případě jakýchkoliv otázek neváhejte kontaktovat autora článku, který je národním kontaktním bodem SGAC pro Českou republiku.