Jste zde

Grantový program IAF pro mladé

Získejte grant pro účast na Mezinárodním astronautickém kongresu IAC 2014 v Torontu

Mezinárodní astronautická federace IAF nabízí studentům a mladým odborníkům ve věku 21 až 35 let možnost zúčastnit se zdarma 65. kongresu IAC v kanadském Torontu. Grantový program IAF podpoří po důkladném výběru 12 uchazečů, kteří získají kromě vstupenky na samotný kongres i registraci na další doprovodné programy před a během kongresu.

Grantový program IAF je určen pro mladé odborníky, kteří mají zájem o kariérní růst v oblasti kosmonautiky a souvisejících oborů včetně kosmického práva, sociálních a kulturních aspektů kosmických aktivit a programů mezinárodní spolupráce. Podpora je určena zejména osobám, pro které by z finančních důvodů účast na kongresu nebyla možná.

Posouzeny budou všechny žádosti bez ohledu na domovskou zemi či bydliště žadatelů. Uzávěrka podávání přihlášek je 5. února 2014 v 15:00 hodin.

Grant IAF pokrývá

  • zpáteční letenku mezi domovskou zemí žadatele a Torontem
  • místní dopravu, ubytování a stravování během pobytu
  • pomoc s vízovými povinnostmi
  • registrační poplatek na IAC 2014, Space Generation Congress nebo 2014 UN/IAF Workshop, Cross-Cultural Presentation Workshop a další aktivity

Další informace a přihlášku najdete na webových stránkách IAF na odkaze v bočním panelu. O vašem zájmu žádat o grant IAF informujte také autora článku.