GNSS 2014

ESA INTERNATIONAL SUMMERSCHOOL ON GNSS 2014

Česká kosmická kancelář upozorňuje zájemce z řad postgraduálních studentů, studentů Ph.D., mladých profesionálů a výzkumných pracovníků ve věku do 35 let na možnost účasti na "ESA INTERNATIONAL SUMMERSCHOOL ON GNSS 2014", konané v termínu 21. - 31. července 2014 na Technické univerzitě v Ostravě.

Kurz je určen pro 50 účastníků z členských států ESA. Při registraci do 31.5.2014 je snížen účastnický poplatek. Cílem letní školy GNSS je poskytnout účastníkům ucelený pohled na družicovou navigaci, systémy GNSS a zpracování signálů až po určování polohy. Součástí kurzu bude řada laboratorních "hands-on" aktivit, přednášek o problematice patentních a obchodních aspektů, práv duševního vlastnictví a přednášek o budoucnosti družicových navigačních systémů.

Hlavní důraz bude kladen na rozvoj skupinových projektů pomocí inovativních myšlenek, zahrnujících všechny aspekty od nápadu, přes podnikatelský plán, technickou realizaci až po uvedení výrobku nebo služby do provozu. Přednášky a praktická cvičení kurzu povedou renomovaní mezinárodní vědci a odborníci na danou tématiku.

V případě Vašeho zájmu o účast na "ESA INTERNATIONAL SUMMERSCHOOL ON GNSS 2014" informujte, prosím, Českou kosmickou kancelář prostřednictvím formuláře vlevo na této stránce emailu autora článku.