Jste zde

Christmas Dinner 2016

Přijďte na vánoční večírek a setkejte se s českou i mezinárodní komunitou

Space Generation Advisory Council (SGAC) společně s Czech Space Network (CSN) organizují Christmas Dinner 2016. Tento vánoční večírek se bude konat v sobotu 10. prosince od 18:00 v Praze. I když se obě organizace zaměřují na podporu mladých lidí, na večírek jsou zváni všichni zájemci o kosmonautiku. Registrace předem nutná.

CSN sdružuje české studenty a mladé profesionály se zájmem o aktivní zapojení do kosmonautiky a umožňuje jim vzájemnou komunikaci, spolupráci na nejrůznějších aktivitách, sdílení zkušeností a nápadů, setkávání a mnoho dalšího. Více informací je možné nalézt na adrese www.czechspacenetwork.cz. SGAC sdružuje studenty a mladé profesionály na mezinárodní úrovni, kromě české komunity proto bude možné se na vánočním večírku setkat i s tou mezinárodní.

Večírek se uskuteční v sobotu 10. prosince od 18:00 v restauraci Charles Bridge Restaurant na adrese Smetanovo nábřeží 195. Restaurace se nachází v samotném centru Prahy, hned vedle Karlova mostu. Více informací o restauraci je možné nalézt na webu www.charlesbridge-prague.cz. Vzhledem k očekávanému počtu hostů je nutná registrace za pomoci následujícího formuláře – goo.gl/GGAA13.

Večeře bude probíhat formou rautu s cenou 400 Kč. V ceně je zahrnut welcome drink, několik předkrmů, hlavních chodů a zákusků. Nápoje v ceně zahrnuty nejsou, ale na vybrané pivo, víno, nealkoholické nápoje, kávu a čaj bude poskytnuta sleva. Za raut je nutné zaplatit hned u vstupu, je proto důležité částku přinést přesně. Za nápoje se bude platit při objednání. Platit bude možné v korunách, eurech nebo kartou. Kapacita restaurace je až 100 hostů, je proto možné přijít i s přáteli. I oni se však musí předem zaregistrovat.

Pro více informací kontaktujte organizátora Michala Kuneše na emailu kunes@czechspace.cz.