Plán aktivit na rok 2011 v ARTES 1
Na 203. zasedání programové rady ESA JCB na konci listopadu 2010 byl schválen pracovní plán/seznam aktivit v elementu ARTES 1 na rok 2011. Jeho součástí je17 aktivit s celkovým rozpočtem 4,7 milionu euro.
Šest z nich zapadá do kategorie "Podpora při definování strategie programu ARTES" (Support the definition of strategy), devět do kategorie "Nová generace systémů a technologií" (Next generation systems and technologies), a po jedné aktivitě je v kategoriích "Integrace družicových sítí s pozemními" (Integration of satellite networks with terrestrial ones" a "Podpora standardizace" (Support to standardisation).
V úvodu dokumentu jsou připomenuty cíle elementu spolu s logikou pro dělení aktivit do výše zmíněných kategorií. Následně jsou aktivity jedna po druhé popsány, doba trvání, maximální rozpočet a čtvrtletí vyhlášení ITT jsou informace uvedené vždy na začátku v základním popisu aktivity. Na poslední stránce je pak uvedena přehledová tabulka všech aktivit.
Pro podrobnější popis aktivit pište prosím na sunkevic
czechspace.cz.





